Оголошено у розшук засудженого за смерть 2-річної дитини - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 04:13

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Оголошено у розшук засудженого за смерть 2-річної дитини

11 февраля 2020г.

Прокуратурою міста Києва до Ірпінського відділу ГУ НП в Київській області скеровано лист щодо організації виконання рішення Київського апеляційного суду, який визнав незаконним умовно-дострокове звільнення засудженого Балакірева О.П.

Під час проведення оперативних заходів працівники поліції з’ясували, що засуджений зник з місця проживання у селищі Коцюбинське та місце його знаходження наразі не відомо. У зв`язку із цим, Ірпінським відділом ГУ НП в Київській області заведено оперативно-розшукову справу з метою встановлення місцезнаходження засудженого Балакірева О.П. та його оголошено у розшук.

Про це 11 лютого 2020 року Резонансу повідомили у прокуратурі Києва.

Органи прокуратури міста Києва та Київської області у взаємодії з Національною поліцією вживають всіх заходів для затримання вказаного громадянина та поміщення його в установу попереднього ув’язнення для подальшого відбування покарання.

Як повідомлялося, Балакірев О.П. був засуджений до 10 років позбавлення волі за спричинення смерті 2-річній дитині.

У листопаді 2019 року Шевченківський районний суд столиці незаконно звільнив його від відбуття покарання умовно-достроково.

05.02.2020 за апеляцією столичної прокуратури Київський апеляційний суд скасував незаконну ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва.