04 жовтень 2023, Середа, 17:05

ОГП передав до НАБУ справу про заволодіння коштами Родовід банку

14 Грудня 2020г.
rodovid-bank_large

Офіс генерального прокурора передав до Національного антикорупційного бюро кримінальне провадження про ймовірне заволодіння грошовими коштами державного Родовід банку, ліквідацію якого почали у 2016 році.

Про це йдеться в ухвалі ВАКС від 2 грудня, передає Резонанс із посиланням на «Слово і діло».

Як вказується в рішенні, ОГП передав до НАБУ справу, в якій досліджується факт можливого заволодіння 301,6 млн грн Родовід банку у період з листопада по грудень 2009 року. Ці суми в подальшому, за версією сторони обвинувачення, були легалізовані, а заволодіння грошовими коштами відбулося на підставі завідомо підроблених документів. Ними фігуранти розпорядилися на власний розсуд.

У межах цієї справи було накладено арешт на низку майна родички одного з фігурантів, зокрема: п'ять земельних ділянок та чотири житлові будинки. Метою арешту було забезпечення можливої спецконфіскації майна. Не погодившись з арештом, представник власниці майна просив його скасувати, проте суд йому відмовив.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ «Родовід Банк». До цього у лютому 2016 року Міністерство фінансів визнало неплатоспроможним Родовід Банк.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram