» Охоронців Кості Грішіна зі зброєю затримали у Тбілісі

30 октябрь 2020, Пятница, 04:33

Охоронців Кості Грішіна зі зброєю затримали у Тбілісі

2 декабря 2018г.
0
47222811_2181228655427254_7179230537561669632_n

2 грудня 2018 року поліція Грузії затримала в Тбілісі шістьох громадян України за підозрою в підготовці державного заколоту. У затриманих під час обшуків виявлені пістолети «Беретта» і «Макаров», автоматична ручна вогнепальна зброя та різні боєприпаси. Затриманими є охоронці народного депутата Костянтина Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), які в Україні заробляли нападами на журналістів, торгівлею краденими боєприпасами, викраденням людей і виконанням дрібних доручень директора НАБУ Артема Ситника. Бандити працювали «під дахом» народного депутата Антона Геращенка й рахувались співробітниками охоронної фірми, яка належить старшому брату «таємного агента НАБУ Євгена Шевченка».

Один з затриманих – Роланд Мелія – 18 квітня 2016 року на замовлення Грішіна-Семенченка разом з ще одним охоронцем Грішіна вчинив напад на мене й погрожував фізичною розправою за мої публікації про найвідомішого українського афериста. За цим фактом Управління поліції Святошинського району Києва зареєструвало кримінальне провадження №12016100080006743 від 02.07.2016. У ході досудового розслідування були встановлені особи нападників, яких я опізнав по фотографіях. Після цього розслідування було моментально зупинено, мої неодноразові звернення з цього приводу поліція та прокуратура проігнорували, а неофіційно мені повідомили, що мало місце втручання Антона Геращенка, який, власне, і створив цю банду, забезпечивши її ватажка фіктивними документами.

КААС ПІДТВЕРДИВ, ЩО СЕМЕНЧЕНКА-ГРІШІНА НАЦГВАРДІЯ ПРАВОМІРНО ПОЗБАВИЛА ВІЙСЬКОВОГО ЗВАННЯ

До речі, другим нападником (зараз він вже мертвий) виявився громадянин на прізвище Іванов, який зображав з себе учасника АТО й ходив у камуфляжній формі з імітацією державних нагород, хоча є цивільною особою. На завдання Грішіна-Семенченка в січні 2016 року Іванов вивозив для потреб банди боєприпаси з зони АТО й був затриманий біля Маріуполя на блокпосту №3, після чого йому було повідомлено про підозру й обрано запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави в розмірі 12 тис. грн. Грішін-Семенченко вніс за Іванова заставу й домігся зупинення досудового розслідування у зв’язку з тим, що Іванов, начебто, є смертельно хворою особою та самостійно не здатен себе обслуговувати. Втім, «хвороба» не завадила цьому Іванову брати найактивнішу участь у діяльності банди й навіть нападати на журналістів.

Що стосується охоронця Грішіна Роланда Мелія, який був затриманий 2 грудня 2018 року в Тбілісі, то він був ідентифікований як нападник на мене й опізнаний мною восени 2016 року під час слідчих дій по фотографії, яка була долучена процесуальним керівником до матеріалів кримінального провадження. Ця фотографія зроблена 19 квітня 2016 року в приміщенні Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури, який був захоплений охоронцями Грішіна-Семенченка за дорученням директора НАБУ Ситника. Захоплення приміщення Генпрокуратури було проведено для того, щоби «під шумок» завести туди спеціалістів з Оперативно-технічного управління НАБУ на предмет встановлення засобів негласного зняття інформації.

У наступного Ситник неодноразово використовував охоронців Грішіна – зокрема Мелія та Іванова – для виконання всіляких доручень. Зокрема, саме вони на прохання директора НАБУ ходили на судові засідання в справі колишнього військового прокурора сил АТО Кулика, погрожували Кулику та публічно його принижували. Гроші за це вони отримували через «таємного агента НАБУ» Євгена Шевченка.

На фотографії – охоронець Грішіна-Семенченка Роланд Мелія під час штурму Департаменту Генпрокуратури 19 квітня 2016 року (ця фотографія долучена до матеріалів кримінального провадження №12016100080006743, зареєстрованого в зв’язку з нападом на мене за ознаками ст. 171 КК України – перешкоджання законній професійній діяльності журналіста – і саме по цій фотографії була проведена процедура впізнання мною нападника).

______________________________________________________________

Затримані в Тбілісі охоронці народного депутата України Семена Семенченка. Роланд Мелія, який нападав на мене, - третій справа:

Костя Грішін і Ко

Костя Грішін і Ко

 

________________________________________________________________

На відео: раніше судимий народний депутат України Костянтин Грішін (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) у Тбілісі, куди він прилетів 28 листопада 2018 року разом зі своїми охоронцями для організації збройної сутички під час акцій протесту опозиції. Грішін-Семенченко був задокументований грузинською поліцією у ході придбання зброї та вибухівки, затриманий, але потім відпущений. Охоронці Грішіна-Семенченка зараз затримані, у них вилучена автоматична зброя та боєприпаси.

Джерело

АРТЕМ СИТНИК ПОБАЧИВ ПОЛІТИКУ У СПРАВІ ПРОТИ НЬОГО, ЯКУ РОЗСЛІДУЮТЬ «ДРУЗІ З ГЕНЕРАЛЬНОЇ ПРОКУРАТУРИ»

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст