02 червень 2023, П'ятниця, 18:16

Олександр Дуб: Не всі то патріоти, яких переслідує прокуратура

7 Серпня 2016г.

При зачистці Мар'янки літом 2015 року нашою спецротою Нацгвардії був такий випадок: у нас був наказ взламувати закриті будинки, щоб оглянути їх. Однак ні одного будинку ми не взламали, оскільки нам вдалося знайти ключі до кожного через сусідів.

Після того як ми вже закінчили і дійшли до краю села з одного будинку позаду почувся крик жінок. Ми бігом повернулись туди.

Будинок, який ми вже оглянули був взламаний військовим з підрозділу, який стояв там на позиціях. Він дочекався, коли ми вже пройдем, а господиня з маленькою дочкою пішла в магазин, і взламав будинок. Пограбувати не встиг, оскільки його помітила сусідка і підняла крик. Він намагався погрозами закрити їй рот і далі ліз у будинок, не зважаючи навіть вже на крик господині і плач малої дитини, які повернулись на крик сусідки. Однак з висоти балкону 2-го поверху, через який він вломився, він побачив нас, біжучих на цей крик, і утік, сховавшись в розположенні свого підрозділу. Дістати його звідси, провівши опізнання, ми не могли, оскільки не було на це доброї волі цього підрозділу.

Також нам стало з цього зрозуміло, чому так багато розбитих і розграбований будинків в цьому селі. Того ж дня ми затримали п'яного майора, який верхом на броні ганяв по селі до магазину за горілкою. Оскільки він не зміг сховатись в розположення свого підрозділу, то його ми передали прокуратурі, і порозбивали весь наявний в нього алкоголь. Побачивши таку нашу поведінку, місцеві позбігалися з численними скаргами. Основна з яких полягала в тому, що через блокпости не пропускають хліб у село, якщо не дасиш хабаря.

Щоб доповнити вам картину, скажу, що і лицемірний командир нашої роти відзначився дрібним мародерством в той день. Я спонукав його звонити комадуванню Нац.Гвардії сектора і викликати підкріплення, щоб домогтися видачі нам того гада, який намагався під прикриттям нашої зачистки пограбувати матір з дитиною. Та той натомість сам полакомився наживою.

А говорять місцеві співучою українською! Коли наш відділ зустрів групу підлітків, то провокативно привітав їх окриком: Слава днр. - І на це діти глянули на нас вовченятами і відповіли: Ні, ми за Україну!

Такі от діла. Так що не треба вбачати в усіх, кого переслідує прокуратура, переслідуваних патріотів, тільки тому, що вони атошники і голосно кричать "Слава Україні!".

13775563_135457213554670_4679771255780346818_n

 

Олександр Дуб, активіст Майдану, екс-боєць батальйону "Донбас"