» ДБР готове до діалогу з моніторинговою місією ООН із прав людини, – Соколов

30 листопад 2022, Середа, 22:58

ДБР готове до діалогу з моніторинговою місією ООН із прав людини, – Соколов

8 Квітня 2020г.
IMG_5504_0

Державне бюро розслідувань готове розпочати публічний діалог з представниками моніторингової місії ООН із прав людини задля впровадження наданих рекомендацій щодо розслідування вбивств, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, наголосив в. о. директора Державного бюро розслідувань Олександр Соколов. Про це повідомляє Резонанс 8 квітня, посилаючись на Державне бюро розслідувань.

Відповідно до заяви моніторингової місії ООН з прав людини, розміщеної на офіційній сторінці у Facebook, міжнародна організація надасть Державному бюро розслідувань та іншим органам необхідні консультації з приводу розслідування вказаних злочинів.

«Ми готові до проведення відкритого діалогу з моніторинговою місією ООН з прав людини щодо розслідування вбивств, вчинених під час масових протесів у 2013-2014 роках. ДБР завжди дослуховуватиметься до думки міжнародної спільноти», - зазначив Олександр Соколов.

Нагадаємо, представники міжнародної організації у 2020 році закликали Україну скасувати так званий закон «про недоторканність», оскільки він є перешкодою до правосуддя і справедливості.

У своїй заяві місія ООН наголошує, що об’єктивне розслідування усуне перешкоди у доступі родичів всіх жертв убивств до правосуддя і справедливості.