30 травень 2023, Вівторок, 11:51

Олександр Турчинов відмежувався від скандальної фірми “Абсолют-фінанс”

27 Липня 2016г.

Читаю сьогодні в інтернеті заголовок «Какое отношение имеет Турчинов к обменным пунктам в Украине». Стало цікаво. Відкриваю, читаю. І там написано, що керівник фінансової фірми "Абсолют-фінанс", яка займається обмінниками є колишнім помічником мого колишнього помічника. А тому, на думку автора і його замовників, виявляється, я контролюю тисячі обмінних пунктів. Дякую, пояснили.

Я, за українськими стандартами, достатньо заможна людина, і все це відображено в моїх деклараціях. Але… що робити, коли ані я, ані мої рідні, ані «Інститут економіки і права», згаданий в статті, не мають жодного відношення до діяльності цієї компанії "Абсолют-фінанс", до її засновників і керівників? Ми з ними навіть не знайомі. Що робити? Знайомитись?

Цих штучно скомпільованих матеріалів зараз побільшало. Йде кампанія з моєї дискредитації, щоб відволікти від важливої справи – зміцнення безпеки нашої держави в умовах протистояння з сильним та підступним ворогом.

Ще раз для тих, кому цікаво "Какое отношение...", я і мої рідні ніколи не мали і не мають жодного відношення до обмінних пунктів та їх власників.

Олександр Турчинов, Секретар РНБО