» ООС: бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї поблизу Золотого-4

27 травень 2022, П'ятниця, 02:40

ООС: бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї поблизу Золотого-4

12 Липня 2021г.


КИЇВ. 12 липня. Резонанс. Упродовж поточної доби в районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі бойовики один раз порушили режим припинення вогню, повідомляє Резонанс із посиланням на штаб ООС.

Цитата: 

"Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті в рамках ТКГ з метою подальшого звинувачення української сторони у порушенні режиму припинення вогню. Від початку цієї доби зафіксований 1 обстріл з боку російських окупантів", - повідомили у штабі.

Деталі 

Поблизу Золотого-4 ворог вів вогонь зі стрілецької зброї.

Як наголосили в штабі, бойових втрат серед військових Збройних Сил України немає. Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.

Крім того, до операції Об’єднаних сил залучені й інші складові сил оборони, які виконують завдання за призначенням. Зокрема, піротехнічні розрахунки ДСНС України розмінували понад 1 гектар території та передали на знищення 66 вибухонебезпечних предметів.

"Українські воїни продовжують контролювати ситуацію в районі проведення Операції об’єднаних сил і дотримуватися режиму припинення вогню", - зазначили в штабі ООС.

Доповнення 

11 липня в районі проведення операції Об'єднаних сил збройні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню.