» ООС: українські військові збили російський безпілотник “Орлан-10”

21 березень 2023, Вівторок, 01:01

ООС: українські військові збили російський безпілотник “Орлан-10”

16 Листопада 2021г.


КИЇВ. 16 листопада. Резонанс. Українські військові змусили сісти російський БПЛА, який перетнув лінію розмежування у зоні ООС. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на інформацію української делегації в Тристоронній контактній групі.

Цитата:

"Російські збройні формування продовжують порушувати Мінські угоди та Комплекс додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню. Так, в районі проведення Операції об'єднаних сил засобами радіоелектронної боротьби було примушено до посадки БПЛА противника, який перетнув лінію розмежування на Донеччині", - йдеться в повідомленні у Telegram-каналі.

Деталі

Повідомляється, що цей БПЛА належить до російського багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу "Орлан-10", що призначений для ведення розвідки та коректування вогню артилерії.

В українській делегації у ТКГ наголосили, що безпілотник є черговим беззаперечним доказом та документальним підтвердження присутності російських військ, озброєння та техніки на сході України.

Довідка

"Орлан-10" - російський багатофункціональний безпілотний комплекс, призначений для ведення спостереження за протяжними та локальними об'єктами у важкодоступній місцевості, у тому числі при проведенні пошукових та ремонтних робіт. Розроблено російським підприємством "Спеціальний технологічний центр". 

Нагадаємо

7 листопада на Донбасі українські військові збили ворожий безпілотник і оприлюднили фото. Наголошувалося, що останнім часом далеко непоодинокі випадки, коли окупаційні війська застосовують безпілотні літальні апарати, за допомогою яких скидають вибухові пристрої на позиції українських військових.