» Оперативне відпрацювання БЕБ: на Львівщині вилучено товарів на 25 млн грн

07 лютий 2023, Вівторок, 11:15

Оперативне відпрацювання БЕБ: на Львівщині вилучено товарів на 25 млн грн

8 Грудня 2022г.


КИЇВ. 8 грудня. Резонанс. Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області виявили та зупинили транспортний засіб після проходження митного контролю міжнародного пункту пропуску. Під час проведення обшуку авто виявилося, що товар не був задекларований в Україні, передає Резонанс з посиланням на пресслужбу БЕБ.

Цитата

«Вантажний автомобіль з причепом завозив товари в Україну з ухиленням від сплати митних платежів. За результатами обшуків, виявлено товарно-матеріальні цінності, зокрема: телевізори, зарядні станції, мобільні телефони та планшети, портативні зарядні пристрої, інша електронна техніка та товари. Загалом було виявлено понад 1500 одиниць продукції, орієнтовною вартістю близько 25 млн грн», - передають у бюро.

Там наголошують - наразі тривають слідчі дії та встановлюються обставини вчинення кримінального правопорушення. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи БЕБ у Львівській області за процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури.

Раніше у Бюро економічної безпеки повідомили, що у дохід Україні вже надійшло понад 2 мільярди гривень арештованих БЕБ активів росії та білорусі.