» Оскарження встановленої ціни на електроенергію: ОАСК призначив підготовче засідання у справі

24 березень 2023, П'ятниця, 21:38

Оскарження встановленої ціни на електроенергію: ОАСК призначив підготовче засідання у справі

27 Січня 2021г.
elektroenergiya-tarif

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом жителя столиці до Кабінету Міністрів України щодо оскарження окремих положень Постанови, якою було встановлено фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів на рівні 1,68 грн. за 1кВт⋅год. Суд ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначив підготовче судове засідання на 25 лютого 2021 року.

Про це повідомляє Резонанс 27 січня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Нагадаємо, позивач просить суд скасувати підпункти 3 та 4 пункту 2 Постанови КМУ №1325 від 28 грудня 2020 року. На його думку, Урядом при їх прийнятті було порушено низку законів України, а також не дотримано положень Регламенту Кабінету Міністрів України.

Як нагадує Резонанс, ОАСК зареєстровано позов до Уряду щодо оскарження окремих положень Постанови, якою було встановлено фіксовану ціну на електричну енергію для побутових споживачів на рівні 1,68 грн. за 1кВт⋅год. Зокрема, йдеться про оскарження підпунктів 3 та 4 пункту 2 Постанови КМУ №1325 від 28 грудня 2020 року.

На думку позивача, Урядом при прийнятті оскаржуваної постанови було порушено низку законів України, а також не дотримано положень Регламенту Кабінету Міністрів України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram