28 листопад 2023, Вівторок, 18:30

Особливості популярних ігрових автоматів в Україні

25 Жовтня 2022г.
11

Шлях розвитку азартної сфери у світі починається ще за тисячі років до нашої ери. До того, аби гравець зміг обрати слоти на гроші в Україні – вони мали пройти довжелезний період розвитку й вдосконалень. Тож який він – шлях гемблінгу в історії, чому онлайн-слоти стають все більш популярними та про основні фактори якості читайте далі.

Історія розвитку онлайн гемблінгу

Історія гемблінгу, довга й різноманітна, починається з давнього Єгипту та Китаю, де були знайдені перші гральні кості та посуд з малюнками ставок на бої тварин. Надалі ж кожен елемент азарту розвивався своїм шляхом. Відтак карти прийшли до Венеції та почали видозмінювати свої масті вже в XIII-XIV ст. До речі саме в Венеції потім і виник перший гральний заклад. Його аудиторією були аристократи.

Щодо історії рулетки – вона бере початки у Франції в середині XIX ст. І вже звідти вона поширилась до інших європейських країн, а з часом – до Америки.

Стосовно згаданої Америки –там кінець XIX ознаменувався значним проривом у сфері гемблінгу. Відтоді у дію починає входити механічний апарат з рухомими барабанами. На кожному з трьох кілець були зображені різноманітні малюнки. Цей перший прототип слот-машини «Ліберті Белл» створив Чарльз Фай, а працювала вона від монетки в 5 центів. Що цікаво, встановлена вона була в автомайстерні. Це для того, щоб клієнти, очікуючи на відремонтований автомобіль, могли себе чимось зайняти та відволіктись.

Але в 1880-х роках була введена заборона на азартні ігри, відтак слоти на гроші мали припинити свою діяльність. Проте вони диформували її. Гроші замінили жуйками, а масті на барабанах перетворились у фрукти. Відтак навіть сьогодні ви можете побачити “фруктові” слоти, котрі аудиторія відтоді так вподобала.

Чому онлайн ігри стали такі популярні в Україні

Свою популярність слоти на гроші в Україні здобули з декількох причин:

  • Цікавий різновид дозвілля: слоти онлайн на гроші приваблюють своєю неординарністю та цікавим залученням у гру тих, хто бажає додаткового адреналіну та азарту.

  • Різноманіття: сьогодні ринок азартних ігор пропонує як бонусне різноманіття своїм клієнтам, так і додаткові подарунки, акції чи інші види залучень з призами.

  • Легалізація: після затвердження закону про легалізацію 2021 р. Україна веде відповідний контроль за якістю та безпекою онлайн казино, аби користувачі були впевнені у власному захисті прав. Відтак, можете грати в покер на сайті ПокерМатч абсолютно безпечно.

  • Тематична насиченість: окрім бонусів, варо відмітити і тематичну наповненість, сюжетні складові яких можуть пічепити свою аудиторію. Відтак кожен знайде щось собі до душі.

Критерії вибору кращих ігрових автоматів

У кожного ігрового автомата є свої відповідні характеристики та особливості. Тому аби зрозуміти, чи зацікавить вас той чи інший автомат, – варто:

По-перше – ознайомитись з характеристиками. Такий опис до гри має сформувати певне теоретичне уявлення стосовно його переваг та самого процесу гри;

По-друге – головне зображення гри має вас зацікавити. Відповідно до ваших уподобань – зображення з єгипетською тематикою, ерою ацтеків чи яскраві фруктові варіанти – мають привабити тематично;

По-третє – до кожної представленої гри на сайті PokerMatch є доступна демо-версія, аби перед початком гри ви потестили доступний режим, ознайомились з графікою та механікою;

По-четверте – задоволення. Якщо ви почали гру, але не отримуєте того бажаного азарту, якого сподівались, можливо варто спробувати інший варіант слотів. на платформі ПокерМатч широкий вибір доступний “одноруких бандитів”, тож ви впевнено знайдете щось для себе.