» До суду скеровано справу експрокурора відділу прокуратури Хмельницької області

02 липень 2022, Субота, 01:52

До суду скеровано справу експрокурора відділу прокуратури Хмельницької області

12 Листопада 2019г.
60337300_725834277831149_7575426599009386496_n-750x513

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо прокурора відділу прокуратури Хмельницької області. Його обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди у сумі 67 тис грн за інформацію про обшуки та інші слідчі дії.

Про це пише Резонанс 12 листопада 2019 року із посиланням на ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

За даними слідства, прокурор отримав від громадянина неправомірну вигоду в обмін на інформацію про місце та час проведення обшуків у кримінальному провадженні, де він здійснював процесуальне керівництво.

РОЗУМ, ЧЕСТЬ І СОВІСТЬ ОНОВЛЕНОЇ ПРОКУРАТУРИ

Раніше у ДБР повідомляли, що, за попередньою інформацією, прокурор вимагав 2,5 тис дол від фізичної особи-підприємця. Вказаний прокурор був процесуальним керівником у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом незаконного використання знака для товарів і послуг (ч.3 ст. 229 Кримінального кодексу України). Кошти від підприємця він вимагав за своєчасне інформування про проведення негласних слідчих (розшукових) дій та обшуків по вказаному кримінальному провадженню та подальше його закриття.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України. Оперативний супровід – Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Кваліфікація: одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), - підкресли у ДБР. І додали, що у разі доведення вини, прокурору загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.

За даними Резонансу, Єдиний державний реєстр декларацій містить відомості про звільнення з органів прокуратури у липні 2019 року згаданого вище підозрюваного у кримінальному правопорушенні, прізвище якого поки не розголошують.