» Отруєння в Харкові: кількість постраждалих перевищила півсотні

10 серпень 2022, Середа, 12:07

Отруєння в Харкові: кількість постраждалих перевищила півсотні

18 Червня 2021г.


КИЇВ. 18 червня. Резонанс. Кількість постраждалих від отруєння в ресторанах “Якіторія” та “Мафія” у Харкові збільшилась до 55 осіб. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області, передає Резонанс.

Цитата:

“Госпіталізовано до закладів охорони здоров’я – 55 хворих, двоє перебувають на амбулаторному лікуванні”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

За даними Держпродспоживслужби, станом на 12 годину 18.06.2021 зареєстровано 57 випадків захворювання, у тому числі 16 серед дітей.

Наразі продовжується проведення розслідування спалаху інфекційного захворювання. Зазначається, що заклади харчування не працюють.

Що було раніше

17 червня 2021 року стало відомо про отруєння у Харкові, щонайменше, 30 людей. З ознаками гострої кишкової інфекції госпіталізовані 29 осіб. Отруєння пов’язували з їжею з мережі ресторанів “Якіторія” та “Мафія”.

Для встановлення причин та умов виникнення спалаху інфекційного захворювання фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області розпочато проведення епідеміологічного розслідування (збору інформації) та позапланових заходів державного нагляду (контролю) з питань безпечності харчових продуктів закладів громадського харчування.

За даним інцидентом порушили кримінальну справу за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) ККУ.

Зранку 18 червня стало відомо, що кількість постраждалих збільшилася до 34.