30 вересень 2023, Субота, 12:39

Озброєні гранатами та автоматами і дуже небезпечні: група військових рф втекла з Херсона до Криму

7 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 6 жовтня. Резонанс. В окупованому Херсоні з військової частини козачого загону «Дон» втекла група російських військовослужбовців. Як повідомила голова фонду «Русь, що сидить» Ольга Романова, втікачів уже оголосили в розшук, передає Резонанс із посиланням на "Медузу".

Деталі

За даними ЗМІ, з частини втекли 13 військових, які прихопили з собою "зброю, боєприпаси та викрали два автомобілі міноборони рф".

З орієнтування випливає, що щонайменше троє тих, хто втік із військової частини до участі у війні, проживали в Москві.

«При встановленні осіб та їх затриманні дотримуватись крайньої обережності, озброєні автоматичною зброєю, пістолетами, підствольним гранатометом, пострілами до нього та ручними гранатами. Вкрай небезпечні, мають бойовий та оперативний досвід, підозрюються у серії тяжких та особливо тяжких злочинів на території Херсонської області», — йдеться в орієнтуванні.

Додамо

Як пише видання, військовослужбовці поїхали із Херсона до Криму. На острів вони в'їхали вже на чотирьох автомобілях. Наразі їхнє місцезнаходження невідоме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні "бавовна": окупанти заявили про обстріл Антонівського моста

Нагадаємо

Втрати російських окупантів з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну сягнули вже близько 61,33 тисячі осіб, 2449 танків та сотень одиниць військової техніки.