Павла Вовка знову обрано головою ОАСК (оновлено) — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 август 2020, Воскресенье, 23:51

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Павла Вовка знову обрано головою ОАСК (оновлено)

21 января 2020г.

Павла Вовка обрано головою Окружного адміністративного суду Києва. Таке рішення прийнято 21 січня 2020 року на зборах суддів, передає Резонанс із посиланням на прес-службу ОАСК.

Вибори проводилися шляхом таємного голосування, 39 із 42 присутніх суддів віддали свій голос за П.Вовка.

Крім того, під час зборів суддів було обговорено підсумки здійснення судочинства Окружним адміністративним судом Києва у 2019 р., актуальні питання судової практики та інше.

У свою чергу голова ОАСК подякував колективу суду за довіру і підтримку.

- Спасибі за те, що навіть у найскладніших, стресових ситуаціях, нерідко перебуваючи під тиском, вам завжди вистачало поміркованості й мудрості для того, щоб бути об'єктивними та неупередженими. Хочу подякувати і всім іншим людям, хто розуміючи реальний стан справ, послідовно підтримували суд і мене особисто, - написав він у соцмережі Facebook.

І додав: Тим, хто цікавиться справою "про плівки", знов наголошу на її безперспективності. Зауважу, що один із тих, хто хотів попіаритись на цьому питанні визнаний винним у вчиненні правопорушення, пов'язаному із корупцією, інший - відмовився проходити атестацію у Генеральну прокуратуру, звільнений і є фігурантом провадження по втраті матеріалів справ Майдану. Ось власне і все, що потрібно сказати про цих видатних діячів сучасності.

- Водночас, перед новими викликами, які вчергове постали перед судовою владою, радий знову бути з колективом на адміністративній посаді, - акцентував Вовк.

ОАСК ВІДКРИВ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ ЩОДО ЛЕГІТИМНОСТІ РАДИ СУДДІВ