Павло Петренко похвалився 7,6 млрд грн, стягнутих на користь дітей аліментів — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

09 август 2020, Воскресенье, 22:25

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Павло Петренко похвалився 7,6 млрд грн, стягнутих на користь дітей аліментів

3 июля 2019г.

Рівно рік тому парламент проголосував за надзвичайно успішну ініціативу уряду Гройсмана "ЧужихДітейНеБуває". Однак на цьому боротьба зі злочинами проти дітей не завершується, і ми вимагаємо прийняття законів, які посилять відповідальність за насильницькі злочини проти дітей. Про це 3 липня 2019 року сказав міністр юстиції України Павло Петренко, - повідомляє прес-служба відомства.

«Я особисто і прем’єр-міністр Володимир Гройсман звернулися до парламенту та закликали депутатів підтримати урядовий законопроект №6583, який посилює відповідальність за сексуальні злочини і насильство проти дітей. Ми вимагаємо, щоб збоченці, які ґвалтують і вбивають українських дітей, були піддані хімічній кастрації й отримали найвищу міру покарання – довічне ув’язнення. Ми маємо повністю ізолювати таких людей від суспільства», – заявив очільник мін’юсту, передає Резонанс.

Він також зазначив, що сьогодні відзначається річниця з моменту прийняття другого пакету ініціатив уряду Гройсмана "ЧужихДітейНеБуває" щодо посилення відповідальності за несплату аліментів.

- 25 років в Україні багато хто з батьків, які жили окремо від родини, не хотіли робити цього. Ми знайшли механізми, які примусили аліментників згадати про власних дітей. Станом на сьогодні близько мільйона дітей отримали понад 7,6 млрд гривень заборгованості завдяки реалізації ініціативи "ЧужихДітейНеБуває", – підкреслив міністр юстиції.

Він зауважив, що 40 тисяч боржників відпрацювали на суспільно корисних роботах: підмітали вулиці, прибирали кладовища і за рахунок цього погашали заборгованість перед дітьми. Відносно 128 тисяч боржників діють заборони на виїзд з України, керування автомобілем, користування зброєю та полювання. Майже 60 тисяч неплатників змушені були заплатити штраф у розмірі від 20 до 50 відсотків від суми боргу.