09 червень 2023, П'ятниця, 03:56

Печерський суд заарештував кримських екс-прокурорів за підозрою у вимаганні

21 Липня 2016г.
Прокуроры

Колишнього прокурора прокуратури АР Крим Вадима Букрєя взяли під варту до 14 вересня з правом внесення застави 826 тис грн. Таке рішення  винесла суддя Печерського райсуду Києва Шапутько Світлана, повідомляє Громадське радіо.

Засідання суду у справі колишніх прокурорів прокуратури Криму Вадима Букрєєва і Сергія Хальзєва проходить в закритому режимі. З таким клопотанням виступила ГПУ. Підозрювана сторона підтримала.

Пізніше вирок про утримання під вартою протягом 60 днів суд виніс і стосовно іншого підозрюваного, Сергія Хальзєва.

Хальзева і Букрєєва підозрюють у вимаганні 45 тис. доларів у справі підозрюваного в зраді екс-депутата ВР Криму В. Ганиша. Згідно підозри, прокурори за хабар мали б змінити статтю на менш тяжку.

Як повідомлялось, співробітники Служби безпеки України спільно з Генпрокуратурою 15липня затримали у Києві та Бахмуті двох прокурорів, які вимагали гроші у підозрюваного у державній зраді кримського екс-депутата Василя Ганиша.

Нагадаємо, Василя Ганиша затримали 28 квітня 2015 року на виїзді з Криму співробітники СБУ спільно з українською Держприкордонслужбою. Колишнього депутата взяли під варту, оскільки він знаходився в розшуку, а Генпрокуратура України винесла йому підозру в скоєнні державної зради.