27 вересень 2023, Середа, 00:24

Перейшов на бік рф: в Україні судитимуть командира фрегата “Адмірал Макаров”

31 Серпня 2022г.


КИЇВ. 31 серпня. Резонанс. До суду скеровано обвинувальний акт щодо колишнього капітана ІІ рангу військової частини з АР Крим, а нині командира російського фрегата "Адмірал Макаров" Григорія Бреєва. Корабель рф під його командуванням запускав ракети по Миколаєву та Одесі. Про це повідомляє пресслужба ДБР, передає Резонанс.

Цитата

"Працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування стосовно колишнього капітана ІІ рангу військової частини із АР Крим, а нині командира російського фрегата "Адмірал Макаров". Обвинувальний акт направлено до суду", - ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили в ДБР, 2014 року капітан зрадив клятві на вірність народові України та залишився на захопленій російськими окупантами території, відмовившись передислоковуватися до Миколаївської області.

"Перебіжчик присягнув рф та продовжив службу в російському флоті. У 2022 році російський корабель під його командуванням запускав крилаті ракети по Миколаєву та Одесі", - ідеться у повідомленні.

Колишнього українського військового обвинувачують у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України). Йому загрожує позбавлення волі до 15 років.

Нагадаємо

У червні командиру російського фрегата "Адмірал Макаров" оголосили підозру у державній зраді.