27 вересень 2023, Середа, 15:55

Перша дірка від бублика від Міжнародного суду

20 Квітня 2017г.
Міжнародний суд

Виглядає, як намагання зберегти обличчя при поганій грі.

Не треба переконувати усіх, що, ніби то, нічого страшного не сталось і все просто чудово. Насправді Україна отримала від Міжнародного суду першу дірку від бублика. Суд чітко вказав причину відмови - недостатність наданих Україною доказів.

МІЖНАРОДНИЙ СУД ООН РОЗПОЧАВ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ У СПРАВІ «УКРАЇНА ПРОТИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ»

І далі, скоріш за все, будуть ще більші дірки від бублика по цьому питанню, так як належних доказів фінансування Росією тероризму на Донбасі уповноважені органі України цілеспрямовано майже 2 роки не шукали і не фіксували.

Усе було зроблено поспіхом, будь як, безпосередньо перед поданням позову. А відтак і першій негативний результат.

Зібрати додатково ще якісь переконливі докази за 2014-2015 роки зараз просто нереально.

КАРУСЕЛЬ З ПІДСЛІДНІСТЮ

Про негативний досвід Грузії по військовому конфлікту з Росією 2008 року нагадувалось вже давно, але ніхто належних висновків не робив. До цього призвів жахливий непрофесіоналізм керівників тих правоохоронних структур, які мали збирати ці докази, насамперед СБУ і військової прокуратури.

Недостатність доказів від України щодо фінансування тероризму - це в першу чергу визнання неспроможності нинішніх керівників СБУ і військової прокуратури організувати виконання найважливіших в нинішніх умовах функцій цими органами у здобутті і належній фіксації цих доказів.

БЕЗЗАХИСНІ ОФІЦЕРИ

В любій цивілізованій державі керівники після отримання такої "шайби" неминуче подали би у відставку. А наші роблять вигляд, що усе чудово і намагаються усім видати поразку за "велику перемогу".

Джерело

Маркевич
Анатолій Маркевич Закінчив із відзнакою у 1982 році військово-юридичний факультет Військового Інституту. У 1982-1991 роках працював на різних посадах у військових прокуратурах Збройних Сил СРСР. У 1992-2005 роках - в системі військових прокуратур Генеральної прокуратури України. Пройшов службові сходинки від слідчого військової прокуратури гарнізону (армії) до заступника військового прокурора Центрального регіону України, полковник юстиції запасу, почесний працівник прокуратури України, ветеран прокуратури України. З 2006 року адвокат в м. Києві.