» Під час одержання неправомірної вигоди викрито посадових осіб Держпродспоживслужби

01 грудень 2022, Четвер, 07:59

Під час одержання неправомірної вигоди викрито посадових осіб Держпродспоживслужби

4 Березня 2020г.
derjspojiv_big

За процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури №1 слідчими Нацполіції спільно з Управлінням стратегічних розслідувань 3 березня 2020 року під час одержання неправомірної вигоди викрито посадових осіб Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в Донецькій області. Їх дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

За версією слідства, начальник управління разом із головним спеціалістом ймовірно вимагали і отримали від підприємця м. Маріуполя хабар. За 1 тис доларів США посадовці пообіцяли прискорити надання карантинних сертифікатів на партію зерна кількістю 300 тонн без проведення обов’язкового відбору продукції для проведення експертних досліджень.

На теперішній час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. По їх завершенню вирішуватиметься питання про їх затримання, повідомлення про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посад.