У ніч на 23 серпня 2025 року унаслідок авіаційної катастрофи загинув пілот винищувача МіГ-29 майор Сергій Бондар. Про це повідомило командування Повітряних сил. Трагедія сталася після виконання бойового завдання, коли літак заходив на посадку.
Про це розповідає Резонанс
Обставини трагедії залишаються невідомими
Військові повідомили, що причини та обставини катастрофи наразі з’ясовуються. Для розслідування події створено відповідні комісії, які мають встановити, що саме призвело до загибелі досвідченого пілота. Командування Повітряних сил висловило щирі співчуття рідним і близьким загиблого офіцера.
«Уночі 23 серпня 2025 року, після виконання бойового завдання при заході на посадку, загинув пілот винищувача МіГ-29 майор Бондар Сергій Вікторович, 1979 року народження», – йдеться в повідомленні.
Втрати серед льотчиків тривають
Зазначимо, що у червні цього року під час відбиття масштабної атаки російської федерації загинув ще один український пілот – Максим Устименко, який керував винищувачем F-16. Ці трагічні випадки свідчать про важкі умови, в яких українські військові льотчики виконують завдання із захисту неба країни.
