06 грудень 2023, Середа, 12:23

Під час урочистостей до Дня СБУ Порошенко заявив про підтримку … посла США в Україні

22 Березня 2019г.
1

Президент України Петро Порошенко заявив, що цінує нинішні відносини України і США та повністю підтримує діяльність посла США в Україні Марі Йованович. "Хотів би зазначити важливу роль посла США в Україні Марі Йованович у справі просування українсько-американських відносин. І наголошую, вона як представник Сполучених Штатів як держави і Президента США Дональда Трампа, великого друга України і великого мого друга, має повну мою підтримку», - сказав Порошенко під час урочистостей з нагоди 27-ї річниці створення Служби безпеки України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт АПУ.

"Хочу наголосити, що Україна високо цінує відносини стратегічного партнерства зі Сполученими Штатами Америки на засадах чіткої двопартійної підтримки. Наші відносини з Вашингтоном ще ніколи в історії не були настільки ефективними і предметними, як сьогодні", - сказав Порошенко.

Крім цього Верховний головнокомандувач Збройних Сил України підкреслив, що гібридна війна проти України триває. "І в такій війні саме Служба безпеки України стає однією з головних сил захисту держави й усього українського суспільства. З перших же днів війни ви були на передньому краї боротьби, от тільки для СБУ передній край пролягає майже всюди. І це в стократ збільшує складність завдань, які постають перед працівниками Служби, складність викликів, на яких СБУ має знайти гідну і адекватну відповідь", ‒ сказав глава держави, інформує прес-центр СБ України.

Серед здобутків спецслужби він назвав попередження майже 300 терористичних актів, які мали на меті посіяти паніку і зневіру в суспільстві; викриття та засудження, у тому числі за державну зраду та шпигунство, 341 особи; вилучення з незаконного обігу більше ніж 8 тис одиниць зброї, понад 960 тис вибухових пристроїв, боєприпасів, 10 тонн вибухівки.

Також за матеріалами Служби безпеки за вчинення корупційних злочинів до різних видів покарань засуджено понад півтори тисячі осіб.

ЛУЦЕНКО РАССКАЗАЛ О ДАВЛЕНИИ США НА ГПУ