» Підготовче засідання у справі ексголови ФМДУ Сенниченка перенесли через неявку адвокатів, – ВАКС

07 грудень 2022, Середа, 08:08

Підготовче засідання у справі ексголови ФМДУ Сенниченка перенесли через неявку адвокатів, – ВАКС

19 Червня 2020г.
20190923115225-5865

19 червня у Вищому антикорупційному суді не відбулося підготовче судове засідання у справі про надання неправомірної вигоди голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку. Причина - неявка захисників одного із обвинувачених.

Про це інформує Резонанс 19 червня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Адвокати направили до суду клопотання про відкладення розгляду справи. Втім, колегія суддів ВАКС визнала причини неявки неповажними, оскільки встановила, що захисників повідомляли про дату та час судового розгляду вчасно.

Під час засідання прокурор подав до суду клопотання про продовження строку тримання під вартою цього обвинуваченого та запропонував призначити йому захисника із Регіонального центру надання безоплатної правової допомоги на постійній основі. Суд доручив відповідному центрові призначити адвоката лише для проведення окремої процесуальної дії, тобто, для розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу обвинуваченому.

Проведення підготовчого засідання у цій справі заплановано на 10:00 22 червня 2020 року.

Нагадаємо, за версією слідства, обвинувачені пропонували 5 млн доларів США голові ФДМУ за призначення певної людини на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод», 99,5% акцій якого належать державі.

Обвинувачених, разом із іншими особами, правоохоронні органи затримали одразу після надання першої частини неправомірної вигоди у сумі 50 000 доларів США. Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 4 ст. 369 КК України.

Як повідомляв Резонанс, Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду кримінальне провадження про підкуп двома особами голови Фонду державного майна Дмитра Сенниченка.

Восени 2019 року троє осіб запропонували голові Фонду держмайна $5 млн неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод», 99,5% акцій якого належать державі, наперед визначеної особи та сприяння у здійсненні господарської діяльності з вказаним підприємством. Їх було затримано одразу після надання першої частини неправомірної вигоди, а саме - $50 тис.