01 червень 2023, Четвер, 06:12

У ДФС в Одеській області знайшли хабарника

11 Жовтня 2016г.

Генеральна прокуратура України та внутрішня безпека Державної фіскальної служби під час отримання частини неправомірної вигоди в сумі 17 тис грн затримали старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу викриття кримінальних правопорушень у митній сфері Головного управління .

За інформацією ГПУ, вказаний працівник фіскальної служби вимагав та одержав неправомірну вигоду в загальній сумі 55 тис грн від керівника одного з суб’єктів господарювання за створення безперешкодних умов здійснення зовнішньо - економічної діяльності цим суб’єктом.

Як повідомляв «Резонанс», Генпрокуратура розслідує кримінальноме провадженні №42016000000001842 від 15.07.2016 щодо злочинної групи "по організації каналу незаконного переміщення через митний кордон України, як в межах пунктів пропуску так і поза їх межами, підакцизних товарів за сприяння співробітників митних органів України та Державної прикордонної служби".

«Учасники злочинної схеми при співучасті працівників Одеської митниці ДФС без фактичного в’їзду на територію митниці декларуючи товар в митному режимі «Імпорт 72АА», мають відскановані копії товаросупровідних документів з печатками митного органу призначення, що свідчить про функціонування злочинної схеми при співучасті працівників митних органів. Крім того, в базі даних ДФС стан декларації рахується як «завершення переміщення грузу», хоча фактично груз навіть не в’їжджав на територію Одеської митниці ДФС, — йдеться у відповідній судовій ухвалі. — В ході досудового розслідування винесено постанову про проведення експертизи з метою встановлення факту підробки товаро-супровідних документів суб’єктом господарювання з печатками працівників Одеської митниці ДФС або підтвердження факту причетності працівників Одеської митниці ДФС до такої злочинної діяльності».

https://resonance.ua/prokurori-z-pidrozdilu-gutsulyaka-zatsikavilis-odeskoyu-mitnitseyu/