» Підліток у Харкові жорстоко побив дівчину на очах у ровесників: у МВС кажуть, справа вже у правоохоронців

10 серпень 2022, Середа, 11:32

Підліток у Харкові жорстоко побив дівчину на очах у ровесників: у МВС кажуть, справа вже у правоохоронців

13 Червня 2021г.


КИЇВ. 12 червня. Резонанс. У Харкові 16-річний підліток жорстоко побив дівчину на очах у ровесників. Потім на колінах просив пробачення. Відео інциденту оприлюднив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Резонанс.

Цитата:

"16-річний мерзотник у Харкові вирішив самостверджуватися через жорстоке побиття дівчаток. Спочатку його зловили однолітки і змусили, стоячи на колінах, вибачатися перед побитими ним дівчатами. А тепер ще доведеться відповісти і перед законом і отримати судимість", - зазначив Геращенко у підписі до відео у Facebook.

Деталі

Заступник голови МВС задався питанням з приводу хлопця, "чим думали його батьки,.. як вони виховували Тараніка Олександра Ігоровича 17.08.2004" і чому його не зупинили присутні під час інциденту ровесники.

З його слів, з інцидентом буде розбиратися слідчі поліції, прокурор і суд.

Доповнення

Згідно зі звітом Нацполіції, у 2020 році у середньому кожні три години стававс один злочин проти дитини. Минулого року поліцією зареєстровано загалом майже 3400 злочинів, скоєних стосовно дітей, з яких 2200 розкриті та направлені до суду. Кількість злочинів проти дітей торік скоротилася на 16%, у порівнянні з 2019 роком.

При цьому минулого року діти скоїли майже 4400 злочинів. Трохи менше половини з них – тяжкі та особливо тяжкі.