» Підозрюваному у нападі на журналістів у Києві Дніпровський райсуд обрав домашній арешт

06 грудень 2022, Вівторок, 09:14

Підозрюваному у нападі на журналістів у Києві Дніпровський райсуд обрав домашній арешт

7 Квітня 2020г.
3(1877)

За клопотанням Київської місцевої прокуратури N 4 Дніпровський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту чоловіку, який підозрюється у нападі на знімальну групу телеканалу "ZIK" 2 квітня у Гідропарку. Про це повідомляє Резонанс 7 квітня, посилаючись на прес-службу прокуратури міста Києва.

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів), ч. 2 ст. 345-1 (погроза або насильство щодо журналіста) Кримінального кодексу України.

Строк дії запобіжного заходу суд визначив до 3 червня 2020 року включно.

Як писав Резонанс, 2 квітня 2020 року на території столичного Гідропарку знімальні групи телеканалів "ZIK" та «Еспресо» зазнали нападів під час підготовки репортажів про дотримання громадянами обмежень, встановлених на час дії карантину.

ЗА ФАКТАМИ НАПАДІВ НА ТЕЛЕВІЗІЙНИКІВ У КИЄВІ РОЗПОЧАТО ДВА КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ

- Сподіваємося, що оперативна реакція прокуратури м.Києва, яка розпочала одразу два кримінальні провадження щодо інциденту в столичному Гідропарку, так само оперативно перетвориться на ефективні слідчі дії та на обвинувальний висновок і винні сядуть на лаву підсудних, - сказав у коментарі Резонансу голова Незалежної медіа-профспілки України Сергій Штурхецький.

Водночас він заклив медійників "не наражати себе на зайву небезпеку, берегти себе, своїх колег".