» Підозрюваного у замаху на вбивство депутата Соболєва та вбивстві його сина залишено під вартою

11 серпень 2022, Четвер, 14:58

Підозрюваного у замаху на вбивство депутата Соболєва та вбивстві його сина залишено під вартою

5 Травня 2020г.
934937_news

Київський апеляційний суд залишив під вартою одного з підозрюваних у замаху на умисне вбивство депутата Київської обласної ради та вбивстві його малолітнього сина в центрі Києва у грудні 2019 року.

Про це повідомляє Резонанс 5 травня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

5 травня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 25 березня 2020 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України та застосовано щодо підозрюваного Р. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в межах строку досудового розслідування строком до 23 травня 2020 року.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 25 березня 2020 року залишено без змін, апеляційну скаргу сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, громадянин Р. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною п'ятою статті 27, частиною другою статті 15, пункту 11,12, частиною другою статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.