» Підозрюваному у корупції судді Госпсуду Івано-Франківщини обрали домашній арешт

03 липень 2022, Неділя, 23:06

Підозрюваному у корупції судді Госпсуду Івано-Франківщини обрали домашній арешт

4 Вересня 2018г.
111111111

Колегією суддів Апеляційного суду м. Києва задоволена скарга прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на ухвалу слідчого судді Солом’янського районного суду про відмову у застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою судді Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булки. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на САП.

У відомстві нагадали, що суддю упіймали «на гарячому» під час отримання останньої частини неправомірної вигоди у розмірі 3 тис євро із загальної суми 5 тис євро.

За даними слідства, "ці кошти він вимагав та отримав за прийняття рішення про продовження повноважень арбітражного керуючого в справі про банкрутство підприємства".

"Зазначене рішення слідчим суддею мотивувалося тим, що оскільки письмове повідомлення про підозру судді не здійснено особисто Генеральним прокурором або його заступником, останній не набув статусу підозрюваного, у зв’язку з чим підстав для застосування йому запобіжного заходу, на думку слідчого судді не було встановлено. Однак, колегією суддів Апеляційного суду м.Києва вищезазначену ухвалу суду першої інстанції скасовано як незаконну та постановлено нову ухвалу, якою підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати місце проживання у нічний період доби, - поінформували у САП.

У Антикорупційній прокуратурі також акцентували, що процесуальних керівників та детективів НАБУ зорієнтовано на швидке і якісне закінчення досудового розслідування та скерування провадження до суду для розгляду по суті.

Як повідомляв Резонанс, 7 серпня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з оперативними працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили «на гарячому» одного з суддів Господарського суду Івано-Франківської області. Особу затримано одразу після отримання 3000 євро — частини від обумовленої суми — від місцевого мешканця.

НА ЛУГАНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ У ХАБАРНИЦТВІ У 10 ТИС ГРН СУДДЮ СТАРОБІЛЬСЬКОГО СУДУ (ФОТО)