» Підозрюваному у злочинах проти Ігоря Луценка та Юрія Вербицького повідомлено про нову підозру

07 грудень 2022, Середа, 12:28

Підозрюваному у злочинах проти Ігоря Луценка та Юрія Вербицького повідомлено про нову підозру

13 Травня 2020г.
Архів
Архів

13 травня 2020 року прокурорами Офісу Генерального прокурора спільно зі слідчими Державного бюро розслідувань, підозрюваному у незаконному викраденні та катуванні Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, а також вбивстві останнього, повідомлено про нову підозру. Особа підозрюється у підбуренні та пособництві у службовому підробленні, а також використанні завідомо підробленого документа, вчиненому повторно (ч. ч. 4, 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).

Про це пише Резонанс із посиланням на ОГП.

За даними слідства, чоловік, достовірно знаючи, що з 9 квітня 2014 року його підозрюють у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів та оголошено у міжнародний розшук, переховувався від органів досудового розслідування. Щоб уникнути затримання та притягнення до кримінальної відповідальності, він підбурив службових осіб до виготовлення підробних документів з його фото на ім’я іншої особи, які використовував як справжні.

На теперішній час триває робота щодо встановлення інших осіб, які сприяли підозрюваному у переховуванні від органів слідства.

Нагадаємо, особу було затримано у березні 2020 року за підозрою у незаконному викраденні активістів 21 січня 2014 року з приміщення Олександрівської клінічної лікарні м. Києва, їх катуванні та вбивстві Юрія Вербицького (п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 127 та ч. 3 ст. 146 КК України). Наразі він перебуває під вартою.

ЕКСКЕРІВНИКА ДП КОВАЛІВСЬКИЙ СПИРТЗАВОД ЗАТРИМАНО ЗА ПІДОЗРОЮ У ВБИВСТВІ ПІД ЧАС МАЙДАНУ

Як писав Резонанс, 10 березня 2020 року за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора працівники ДБР та Нацполіції затримали громадянина, який підозрюється у викраденні та катуванні учасників мирних акцій протесту 2013-2014 років Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, а також вбивстві останнього. Вказана особа з квітня 2014 року перебувала в міжнародному розшуку.

Прізвище затриманої особи - Сергій Мисливий. "Його роль - більше, ніж звичайного тітушки-піхотинця. Щось типу заступника командира групи захоплення. Мав, за версією слідства, стосунок до безпосередньо викрадення нас з Вербицьким на території Олександрівської лікарні вночі 21 січня 2014 року", - написав тоді у соцмережі Ігор Луценко.

За його даними, Мисливий працював на постійній основі у групі "спиртового короля" Чеботарьова, котра займалася силовими акціями проти майданівців, отримував за це гроші, а також йому винаймали "службову" квартиру.

- Впевнений, якщо влада не перешкоджатиме, то слідство у цій справі стане одним із найуспішніших, акцентував Ігор Луценко.

За даними з відкритих джерело Сергій Мисливий раніше очолював ДП Ковалівський спиртовий завод.