» Підполковника ВСП за хабар у 1,2 тис грн суд офштрафував на 25, 5 тис грн

03 липень 2022, Неділя, 11:31

Підполковника ВСП за хабар у 1,2 тис грн суд офштрафував на 25, 5 тис грн

30 Листопада 2018г.
NOVINA-10_08_2018-3-2

Військову службову особу спеціального правоохоронного органу, а саме – начальника відділення військової служби правопорядку у селищі Десна, суд визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України. Установлено, що підполковник ВСП вимагав та отримав від військовослужбовця – сержанта однієї з військових частин, дислокованої в сел. Десна, неправомірну вигоду в сумі 1200 гривень. За ці гроші обвинувачений обіцяв не складати щодо останнього адміністративного протоколу, що мало б привести сержанта до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Козелецький районний суд Чернігівської області повністю погодився із доказами військової прокуратури Деснянського гарнізону. Про це пише Резонанс із посиланням на прес-центр військової прокуратурури Центрального регіону України.

Взявши до уваги визнання обвинуваченим своєї вини, щире каяття останнього та його активну допомогу у досудовому розслідуванні, суд призначив вказаному підполковнику покарання у виді штрафу в розмірі 25 500 гривень та позбавив на 1 рік права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків.

Як нагадує Резонанс,  10 серпня 2018 року військовою прокуратурою під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні затримано начальника відділення Військової служби правопорядку (селище Десна) Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку ЗС України.