» Підрив авто на Донбасі, де загинув військовий та ще троє поранені, кваліфіковано як теракт

18 серпень 2022, Четвер, 20:08

Підрив авто на Донбасі, де загинув військовий та ще троє поранені, кваліфіковано як теракт

27 Квітня 2021г.
original-4-1024x576

27 квітня в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», внаслідок підриву військового автомобіля на невідомому вибуховому пристрої один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав травмування несумісні з життям. Ще три військовослужбовці дістали бойові травмування.

Як передає Резонанс, про це повідомляється на сторінці ООС у соцмережі.

Воїнів доставлено до лікувального закладу та надано належну медичну допомогу. Стан їхнього здоров’я задовільний.

На місці події працює керівний склад військової частини та робоча група Військової служби правопорядку ЗС України.

Обставини з’ясовуються.

За неофіційними даними Резонансу, надзвичайну подію правоохоронці кваліфікували як теракт - за ознаками злочину, передбаченого ст. 258 Кримінального кодексу України.

НА ДОНБАСІ ВНАСЛІДОК МАСОВАНОГО ОБСТРІЛУ ТЕРОРИСТАМИ ЗАГИНУВ МОЛОДШИЙ СЕРЖАНТ ЗСУ

Нагадаємо, 18 березня незаконні збройні формування терористичної ДНР та збройні сили Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників з артилерійського озброєння та автоматичної зброї неподалік населеного пункту смт. Південне, з боку тимчасово окупованого міста Горлівка.

За неофіційною інформацією, масований обстріл позиції українських військових терористи здійснили з великокаліберних кулеметів, гранатометів АГС-17, РПГ-7, СПГ-9 та мінометів.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ ОБОРОНИ: ДОСВІД РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА ДЛЯ УКРАЇНИ

"Необхідно розуміти, що у випадку загострення ситуації в ООС чи іншої збройної агресії проти України при веденні інтенсивних бойових дій, проведенні повномасштабних військових операцій, правоохоронну діяльність у ЗС та інших військових формуваннях фактично нікому буде здійснювати, що неминуче призведе до суттєвого погіршення військової дисципліни, а це, у кінцевому рахунку, негативно впливатиме на обороноздатність України. Очевидно, виходячи із наявних реальних воєнних загроз з боку РФ, сьогодні потрібно терміново вживати комплекс заходів для зміцнення обороноздатності України. Серед цих заходів не останнє місце займає створення дієвої системи військової юстиції, оскільки належне підтримання законності і правопорядку у військових формуваннях є однією із запорук ефективного виконання ними завдань із захисту держави від збройної агресії", - вважає керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Віталій Вдовитченко. На його переконання, під час такої реформи безперечно корисним буде і врахування досвіду функціонування військової юстиції у зарубіжних країнах, зокрема, у Республіці Польща.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram