» Після скандальної спроби отримати посвідку учасника АТО, за сумісництвом, суддя з Хмельниччини подав у відставку. І отримав адмінпротокол про корупцію

07 липень 2022, Четвер, 10:15

Після скандальної спроби отримати посвідку учасника АТО, за сумісництвом, суддя з Хмельниччини подав у відставку. І отримав адмінпротокол про корупцію

28 Вересня 2018г.
original

За участі представника прокуратури Хмельниччини у суді розглянуто адміністративні матеріали і визнано винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства колишнього суддю, який суддівство поєднував з іншою оплачуваною роботою. Він працював у військовій частині на посаді тесляра. Про це Резонансу повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області.

 

Нагадаємо, на початку 2018 року під час розслідування кримінального провадження щодо зловживання владою командуванням однієї з в/ч Хмельниччини військовою прокуратурою Рівненського гарнізону спільно з оперативниками ГВ БКОЗ УСБУ в Хмельницькій області було виявлено факт вчинення корупційного правопорушення в.о. голови одного з міськрайонних судів області.

Як повідомив у соцмережі на той час військовий прокурор Західного гарнізону Олег Синюк, "чоловік, обіймаючи таку поважну посаду, відверто вирішив а чом би і йому не отримати статус УБД?! Тож на короткий період, дещо більше 2 місяців (з 18.08.2017 по 24.10.2017), вчинив порушення встановлених законом обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Власне, пішов працювати в одну із в/ч гарнізону на посаду тесляра 2-го розряду відділу матеріально-технічного забезпечення, за що отримав понад 10 тис грн винагороди за виконану роботу. При цьому, одразу ж на четвертий день на новій посаді вирушив на 2 місяці для виконання бойового завдання в зону АТО.

Та що не менш важливо – також отримав безпосередньо понад 85 тис грн заробітку від Територіального управління Державної судової адміністрації України".

За вказаним фактом працівниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України відносно судді було складено адмінпротокол про корупцію за ч. 1 ст. 172-4 КУпАП України.

Після скандалу із спробою отримати посвідчення учасника АТО, за сумісництвом, суддя подав у відставку.

Правоохоронці наразі не розголошують його прізвище.

ВАКАРЧУК О СУДЕБНОЙ РЕФОРМЕ: FACT CHECK