17 квітень 2024, Середа, 11:46

Півтора землекопа у виконанні українського чиновника вищого рангу

24 Вересня 2018г.
Фото: Facebook
Фото: Facebook

Напевно, усі пам’ятають мультфільм «У державі невивчених уроків», де двоєчник і ледар Віктор Перестукін розв’язав задачу так, що вийшло півтора землекопи.

Виявляється, що серед українських урядовців вищого рангу є нащадки цього Віктора Перестукіна. Наприклад заступник Міністра юстиції України Світлана Глущенко.

Вона виявилась нездатною вирахувати, який має бути кворум у 2/3 від 8. За її розрахунками від живої людини кворуму можна спокійно відрізати 0,3 десятих у мінус і усе буде так, як вона цього бажає.

Це – відповідь на звернення фахового юриста, в якому усе розкладене по полицях.

Вирахування кворуму – це настільки елементарне і загальновідоме дійство, що воно просто не потребує будь якого нормативного врегулювання. Навіть учням у школі є зрозумілим, якщо зазначено, що кворум має бути не менше 2/3, то при розрахунку кворуму у 2/3 від 8 результат потребує округлення у сторону збільшення і означає, що це 6 і більше осіб.

ПОЛТОРА АНТИКОРРУПЦИОНЕРА

Але, як виявляється, дехто з учнів, які стали нащадками Віктора Перестукіна, якимось чином попали у вищі ешелони влади. І зараз свою неграмотність видають за істину, яку намагаються розповсюдити на правовідносини у кримінальному судочинстві.

А якщо взяти до уваги, що автор наведеної у документі Мінюсту дурниці є доктором юридичних наук, стає гірко за нашу юридичну науку. Це з категорії тих вчених, хто а ні практичною юридичною роботою, наприклад, суддею, прокурором, нотаріусом, адвокатом або кимось іншим практиком, а ні викладацькою діяльністю згідно офіційних відомостей ніколи не займався, лише керував рухом папірців спочатку по одному столі, а потім між столами.

Резонанс вже звертався до цієї теми військової експертизи, але керівники Мінюсту зробили вигляд, що нічого не помітили і їх це не стосується.

«ЗАКОНОТВОРЦІ» З МІНЮСТУ (ДОКУМЕНТИ)

Усе залишено, як було. Більше того, цілий заступник Міністра продовжує вперто відстоювати явно незаконні дії свого керівника та інших посадових осіб щодо атестування судових експертів за спеціальністю 16.1 – військові дослідження. Навіть всупереч елементарної логікі і здорового глузду.

Те, що півтора десятки осіб вже більше двох років явно незаконно отримують державні кошти, як, ніби то, атестовані судові експерти, одна сторона медалі. Хоча ця сторона теж коштує державі сотень марно витрачених державних, тобто, наших з вами коштів платників податків.

Але більш вагомим є те, що ці «судові експерти з питань військових досліджень», яких належним чином не було кваліфіковано і атестовано, продовжують видавати висновки, які суди у кримінальних провадженнях щодо військових мають приймати, як належні і допустимі докази. А сумніви в їхній достатній кваліфікації у такому складному і важливому під час ведення Збройними Силами України бойових дій питанні, як військові дослідження, є досить обґрунтованими.

Як театр починається з гардеробу, так і військова експертиза починається з того, кого і як атестовано і призначено судовими експертами. Немає сумнівів, що нині діючих, так званих «військових експертів» було атестовано з порушеннями чинного законодавства.

Проте, керівники Міністерства юстиції замість швидкого виправлення допущених помилок намагаються їх приховавати. Тому і пишуть сумнівні офіційні листи, як вищенаведений.

За цими сумнівами долі людей, які із зброєю в руках захищають Батьківщину. Може вже досить нехтувати проблеми військових?!

ЧИМ МОЖЕ ЗАКІНЧИТИСЯ ГРА У НАПЕРСТКИ ВЛАДИ З АРМІЄЮ

Маркевич
Анатолій Маркевич Закінчив із відзнакою у 1982 році військово-юридичний факультет Військового Інституту. У 1982-1991 роках працював на різних посадах у військових прокуратурах Збройних Сил СРСР. У 1992-2005 роках - в системі військових прокуратур Генеральної прокуратури України. Пройшов службові сходинки від слідчого військової прокуратури гарнізону (армії) до заступника військового прокурора Центрального регіону України, полковник юстиції запасу, почесний працівник прокуратури України, ветеран прокуратури України. З 2006 року адвокат в м. Києві.