30 вересень 2023, Субота, 02:55

Планували запустити в Україні проросійський медіацентр “Таврія”: затримали агентів рф

9 Вересня 2022г.


КИЇВ. 9 серпня. Резонанс. Правоохоронці затримали агентів рф, які працювали над запуском на півдні України прокремлівського медіацентру "Таврія", інформує Резонанс із посиланням пресслужбу Офісу Генпрокурора.

Цитата

"Правоохоронці викрили мешканця Одеської області, який разом зі спільником планували створити проросійський канал, назвавши його "Український медіацентр "Таврія". На виконання завдання представника рф, вони розробили детальний план інформаційної діяльності, спрямованої на підтримку держави-агресора", – ідеться у повідомленні.

Деталі

Ворожий проєкт мав охоплювати аудиторію Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської областей і тимчасово окупованого Криму.

Як зазначили, за допомогою медіацентру ворог хотів сформувати у населення позитивне сприйняття так званої "спеціальної військової операції рф".

Одному з ворожих агентів повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ст. 111-1 КК України), а його спільнику – у державній зраді та колабораційній діяльності ( ст. 111, ст. 111-1 КК України).

Доповнення 

Служба безпеки України викрила ще трьох колаборантів на Луганщині, які підтримують ідеї "русского мира" та прокремлівські наративи.