» “Подяку від окупантів” депутат від Самопомочі назвав “фейком”

03 жовтень 2022, Понеділок, 05:22

“Подяку від окупантів” депутат від Самопомочі назвав “фейком”

14 Березня 2018г.
17634598_445071392505928_2518513256654025799_n

Старший партнер юридичної фірми  "Ілляшев та Партнери" Роман Марченко назвав "фейком" поширену у соцмережах та Інтернеті копію листа-подяки від члена Ради Федерації Федерального Зібрання РФ О.Ф. Ковітіді на ім’я керівників згаданої ЮФ. Про це адвокат Р. Марченко написав у коментарі Резонансу.

Він стверджує, що про цей "лист" у юрфірмі дізналися зі ЗМІ. "Із його, нібито, підписантом ми не знайомі і ніяк не перетиналися. Відповідно трактуємо лист як фейк. При цьому офіс в Криму у нас є і ми не приховуємо, що намагаємося захищати українські інтереси там і пишаємося тим, що це робимо", - заявив Р. Марченко, який також є депутатом фракції об'єднання «Самопоміч» у Київраді та першим заступником голови комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Крім цього відомий юрист наголосив, що "Крим - територія України (хоч і тимчасово окупована), там є українські громадяни та українські інтереси і вони мають захищатися усіма можливими засобами, в тому числі має бути забезпечене право на юридичну допомогу. Ми надавали відповідні адвокатські послуги як до, так і після анексіі АРК. І я особисто продовжував би це робити і зараз, аби в 2015 році ФСБ не заборонило мені на 5 років в`їзд до РФ".

"Що стосується листа, то звичайно можна відпиратися і розповідати, що ми його в руки не брали, але не мені", - у свою чергу заявив Резонансу екс-віце-прем'єр Автономної Республіки Крим (1993-1997 рр) Андрій Сенченко, який і оприлюднив копію скандального листа.

Політик, який нині очолює Всеукраїнський громадський правозахисний рух Сила права А. Сенченко наголосив: "Я кримчанин і подпісантку знаю вже років двадцять. Її таланти, в частині маніпуляцій із землею і власністю, особливо розцвіли на посаді заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації в 2006-2008 роки. Ну а далі - заступник голови окупаційного уряду Криму і цілий «член ради федерації» окупантів. Такому «великому кораблю» якраз і потрібні у вигляді партнерів «хлопці-хоч куди». Без них маніпулювати беззахисною власність України і її громадян, що знаходиться на окупованій території Криму, дуже складно. Так що, нехай краще закриють свою ганебну контору і відповзають. Кримчани - переселенці, а нас вже багато десятків тисяч, цю тему не спустять".

ЯК ДЕПУТАТ ВІД САМОПОМОЧІ ОТРИМАВ ПОДЯКУ ВІД ОКУПАНТІВ