» Поліцейські України та Ізраїлю спільно забезпечуватимуть правопорядок під час святкування Рош га-Шана – Клименко

28 листопад 2022, Понеділок, 19:35

Поліцейські України та Ізраїлю спільно забезпечуватимуть правопорядок під час святкування Рош га-Шана – Клименко

16 Вересня 2020г.
c2265b8173432c8e27904b396a9008c8

Про взаємодію поліції двох країн йшлося сьогодні, 15 вересня, під час зустрічі Голови Національної поліції України Ігоря Клименка з представниками поліції Держави Ізраїль Ігорем Шмойшем та Павелом Тимковським.

Про це повідомляє Резонанс 16 вересня із посиланням на Національну поліцію України.

Ігор Клименко зазначив, що цьогоріч святкування Нового року для тих, хто сповідає юдаїзм, ускладнюється епідеміологічною ситуацією. Водночас глава Нацполіції акцентував, що всі хасиди, які зараз знаходяться на території України, мають спокійно зустріти свято Рош га-Шана.

«Наша спільна робота – забезпечити публічний порядок у місцях проведення релігійних заходів. Ми розуміємо, наскільки важливе для хасидів місто Умань і поважаємо саму ідею, щоби це місто стало другим Єрусалимом. У цей же час ми намагаємося донести, що на території України діють виключно українські закони. І ми жорстко реагуватимемо на всі провокації та протиправні дії, незалежно від того, хто є їх учасником. Разом із вами ми впораємося із завданнями, які стоять перед нами», – звернувся глава української поліції до поліцейських Ізраїлю.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.