21 липень 2024, Неділя, 16:01

Поліцейські знову затримали “злодія в законі” Дато Агджабединського

20 Серпня 2018г.
Поліцейські знову затримали “злодія в законі” Дато Агджабединського

Озброєного 33-річного неодноразово судимого за тяжкі злочини кримінального "авторитета" поліція затримала в с. Гнідин. Там він винаймав будинок і проживав із особистим охоронцем.

Як передає Резонанс із посиланням на сайт НПУ, іноземця вже затримували в травні поточного року, проте, незважаючи на заборону в’їзду на територію нашої держави упродовж 3-х років, він знайшов нелегальний спосіб повернутися.

Це «турист» затримувався й раніше правоохоронцями Києва та Львова в травні поточного року та по ньому вже приймалося рішення про видворення з території України із забороною в’їзду на 3 роки. Але він знов прибув до нашої країни, і він тут такий не один виконавець завдань ФСБ: десь ховаються такі гастролери, як «Нодар Руставський», «Антимос», «Паата Кутаіський», «Лаша Сван», «Куцу» та ін. Якщо когось й не зможемо посади за грати, то точно зробимо все від нас залежне, аби викинути геть з нашої країни. Іншого шляху не існує, - написав у соцмережі перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

Цього разу злочинця затримали в рамках проведення операції «Мігрант» і розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Під час невідкладного обшуку за місцем його тимчасового проживання поліцейські виявили та вилучили пістолет Макарова, набої до нього та два паспорти, які наразі направлені на експертизу.

Відносно затриманого складено відповідні документи, зокрема протокол про адміністративне правопорушення. Злодія поміщено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України. Вирішується питання про видворення його з України.

Також слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Мамедов Джавід Ільтізам огли (Дато Агджабединський) народився в Азербайджані 1985 року. Є дані, що його "коронували" у 28-річному віці на сходці «злодіїв в законі» у Греції разом вісьмома іншими особами.

ВІДКРИТО НОВЕ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ НАЙВІДОМІШОГО В УКРАЇНІ «ЗЛОДІЯ В ЗАКОНІ» (ДОКУМЕНТ)