28 листопад 2023, Вівторок, 18:29

Поліцейський у Кривому Розі “погорів” на фіктивних документах на зброю

20 Березня 2017г.
11(117)

За клопотанням військової прокуратури Південного регіону України Центрально-Міським районним судом м. Кривого Рогу обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою інспектору дозвільної системи одного з відділень Криворізького відділу поліції ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області з можливістю внесення застави в розмірі 664 тис грн.

Як установлено в ході слідства, зазначений капітан поліції налагодив злочинну схему одержання від громадян неправомірної вигоди в розмірі від 350 до 500 дол США за оформлення через фіктивну організацію дозволу на придбання, зберігання та використання травматичної, гладкоствольної та нарізної зброї.

Під час отримання чергового хабаря від місцевого жителя в сумі 370 дол. США поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК України слідчими військової прокуратури Криворізького гарнізону спільно з співробітниками СБ України та працівниками внутрішньої безпеки Нацполіції у Дніпропетровській області

Військовою прокуратурою  повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.