» Поліцейському, якого поранив “голосіївський стрілок”, лікарі “збирають до купи” кістки кисті руки

08 серпень 2022, Понеділок, 02:12

Поліцейському, якого поранив “голосіївський стрілок”, лікарі “збирають до купи” кістки кисті руки

8 Липня 2021г.


КИЇВ. 7 липня. Резонанс. Співробітнику патрульної поліції Сергію, якого сьогодні поранив "голосіївський стрілок", лікарі збирають до купи кістки кисті руки. Якщо не буде ускладнень - за пів року "пальці знову будуть працювати". Про це заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Резонанс. 

Деталі

За словами Геращенка, патрульний поліцейський Сергій сьогодні під час виконання службових обов’язків отримав вогнепальне поранення від так званого «Голосіївського стрілка». Це був вистріл картеччю з мисливської рушниці через двері.

Цитата

"Зараз лікарі у лікарні імені Шалімова ... збирають кістки кисті руки Сергія до купи. Вони кажуть, якщо не буде ускладнень та нагноень, то є шанс, що через півроку пальці знову будуть працювати. Сподіваємось, що все буде добре", - написав Геращенко.

Додамо

Заступник глави МВС також повідомив, що патрульний Сергій служить у поліції два роки. Отримує зарплатню близько 14 тисяч гривень. Це менше, ніж отримують в Києві водії таксі та маршруток, які, як правило, не ризикують життям та здоров’ям заради інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стрілянина у Києві: деталі спецоперації у Голосієво

"Сергію сьогодні було дуже боляче... На його прикладі прошу всіх громадян поважати та шанувати роботу простих поліцейських. Саме вони стоять на сторожі громадського спокою, служать та захищають інтереси і права українського народу. Незалежно від того, чим закінчиться лікування руки Сергія, він залишиться працювати в лавах Національної поліції, навіть якщо не зможе за станом здоров’я бути патрульним", - резюмував Геращенко.

Нагадаємо

У Києві на Голосієві 7 липня сталася стрілянина.

За даними поліції, у столиці була введена спеціальна поліцейська операція для затримання чоловіка, який поранив двох осіб - поліцейського і цивільного - у Голосіївському районі.