» Поліція не зафіксувала серйозних порушень правопорядку на акції, що триває під будинком Порошенка

02 квітень 2023, Неділя, 12:37

Поліція не зафіксувала серйозних порушень правопорядку на акції, що триває під будинком Порошенка

10 Жовтня 2021г.


КИЇВ. 10 жовтня. Резонанс. Поліція Київщини продовжує забезпечувати публічну безпеку та порядок під час проведення мирної акції в Козині. Про це Резонанс повідомили у поліції Київської області.

Деталі

У поліції повідомили, що станом на 12 годину серйозних порушень правопорядку не зафіксовано.

Наразі публічний порядок в Козині забезпечують понад 80 працівників Обухівського районного управління поліції, поліції діалогу та спецпризначенців. На місці події перебуває керівництво ГУНП в Київській області та керівництво Обухівського РУП.

Поліція Київщини закликала учасників акції дотримуватися у своїх діях норм чинного законодавства та не порушувати громадський порядок.

В ніч з 9 на 10 жовтня між учасниками акції неодноразово виникала штовханина, яку поліція регулярно припиняла, не допускаючи подальшого розвитку конфлікту.

Нагадаємо

9 жовтня опівночі в Козині поряд з будинком п’ятого президента України Петра Порошенка розпочалася акція протесту двох громадських організацій з протилежними точками зору на політичну ситуацію в країні. Акція супроводжувалася сутичками та спробами прорватися до будинку Порошенка.