» Поліція перевіряє заяву щодо знущання над свинею в тату-салоні Києва

30 січень 2023, Понеділок, 00:44

Поліція перевіряє заяву щодо знущання над свинею в тату-салоні Києва

11 Грудня 2021г.


КИЇВ. 9 грудня. Резонанс. Поліція Києва відреагувала на спробу майстрів тату-салону зробити велетенське татуювання свині, відкривши провадження через жорстоке поводження з тваринами. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на поліцію Києва.

Цитата

"До Деснянського управління поліції надійшла заява щодо жорстокого поводження з твариною. Для перевірки даного повідомлення на місце виїхала слідчо-оперативна група", - йдеться в повідомленні.

Доповнення

Повідомляється, що правоохоронці попередньо встановили, що працівники закладу задля реклами привезли свиню до салону та зробили фото, на якому нібито хочуть зробити татуювання тварині, а далі повернули тварину власнику.

"Аби з’ясувати, чи дії співробітників салону не завдали тварині ушкоджень, поліцейські внесли відомості про подію у Єдиний реєстр досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами", - зазначається в повідомленні.

Доповнення

“Майстри” тату-салону Lamarch tattoo-studio вирішили привести свиню, щоб зробити їй велетенське татуювання. Організація “UAnimals”, що займається захистом тварин, оприлюднила кадри зі знущанням над твариною.