» Поліція підозрює черкаських комунальників в оборудках з розміткою доріг

27 октябрь 2020, Вторник, 14:33

Поліція підозрює черкаських комунальників в оборудках з розміткою доріг

9 декабря 2019г.
Дорожная разметка

Поліція розслідує можливе вчинення неправомірних дій директором КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" при укладанні угод з ПП "Шдяхбуд-Груп" на загальну суму 3,88 млн грн.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Наші гроші.

З ухвали Соснівського районного суду м.Черкаси відомо, що ЧЕЛУАШ 26 червня 2018 р. за результатами тендеру уклало  з "Шдяхбуд-Груп" угоду про нанесення дорожньої розмітки вартістью 1,13 млн грн.

Техзавданням було передбачено нанесення 8 тис. м2 розмітки фарбою. Договір діяв до 30 вересня 2018 р. Проте вже 28 вересня 2018 р. черкаська поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.191, ч.1 ст.366 ККУ.

Суд призначив будівельно-технічну експертизу. Вона встановила, що види, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають наданим актам. Експертиза встановила, що вартість робіт завищена на 136 тис. грн.

Зокрема, в поліції зазначають, що до кошторису була внесена вартість матеріалів, вищу за вартість фактичного придбання у постачальника.

Судячи із ухвали Соснівського райсуду, у ході розслідування цієї справи поліція зацікавилася ще однією угодою.

Так, 30 липня 2018 р. ЧЕЛУАШ уклав угоду із тим же "Шляхбуд-Груп" на нанесення розмітки холодним пластиком. Вартість робіт за договором склала 2,75 млн грн. Слідчий клопотав надати доступ до первинних документів, що стосуються цього тендеру. Суд задовольнив клопотання, дозволивши вилучити копії необхідних документів.