» Поліція Роттердама прокоментувала застосування зброї на COVID-протестах

29 березень 2023, Середа, 03:23

Поліція Роттердама прокоментувала застосування зброї на COVID-протестах

21 Листопада 2021г.


КИЇВ. 21 листопада. Резонанс. Поліція здійснювала попереджувальні постріли під час COVID-протестів. Правоохоронці заявили, що діяли відповідно до своїх повноважень. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на NOS.

Деталі

“Начальник поліції Роттердама Фред Вестербеке заявив, що правоохоронці закликали до спокою та робили попереджувальні постріли. Мітингарі, які вчора пізно ввечері атакували поліцейських у Роттердамі, використовуючи, серед іншого, феєрверки та каміння, мали на меті лише безлад та хаос”, - йдеться у повідомленні.

У поліції наголошують, що протестувальники цілеспрямовано намагалися завдати тяжких травм правоохоронцям. За фактом використання поліцією службової зброї проводиться розслідування.

У поліції також спростували інформацію, поширену в соцмережах, ніби від куль вартових порядку загинув протестувальник.

Наразі відомо про сімох поранених, у двох - вогнепальні рани.

Повідомляється, що за агресивні дії загалом було затримано 51 особу, близько половини з них - неповнолітні.

Міністр юстиції та безпеки Нідерландів Фердинанд Грапперхаус своєю чергою заявив, що йдеться не про акцію протесту, а про агресивні дії злочинних угруповань.

Аби запобігти новим заворушенням, на вулиці в різних містах країни вийшли посилені наряди поліції.

Нагадаємо

Демонстрація проти ковідних обмежень в нідерландському місті Роттердам переросла у побоїще. Поліція здійснила попереджувальні постріли під час протестів, на які вийшли супротивники обмежувальних заходів.