01 грудень 2023, П'ятниця, 18:44

Поліція розслідує шахрайство посадовців туроператора Join Up

24 Липня 2018г.
2013 08 29 03 Join Up Travel Company Operator Ukraine

Головним управлянням Національної поліції в м. Києві за заявою АО AVER LEX розпочато кримінальне провадження за фактом заволодіння службовими особами туроператора Join Up шахрайським шляхом грошовими коштами громадян в особливо великих розмірах (ч. 4 статті 190 Кримінального кодексу України – шахрайство).  Як інформує Резонанс, про це повідомив у Facebook адвокат, старший партнер адвокатського об’єднання Віталій Сердюк.

«Такі дії цього туроператора, з якими нам також довелося стикнутися, набули масового характеру. Тисячі ошуканих громадян та жодної реакції як представників влади, так і правоохоронних органів. Тому, адвокатське об’єднання AVER LEX 05.07.2018 звернулося до національної поліції України із відповідною заявою. А 9 липня розпочато кримінальне провадження», - акцентував адвокат.

Відомий правник закликав усіх постраждалих громадян також звертатися до Національної поліції України. Для цього адвокати AVER LEX навіть розробили зразок заяви.

«А ми, у свою чергу, дуже уважно відслідковуватимемо реакцію державних та правоохоронних органів, чи будуть вони настільки ж активні під час захисту інтересів звичайних громадян, як у політичних процесах», - наголосив В. Сердюк у соцмережі.