21 лютий 2024, Середа, 18:01

Поліція розслідує фіктивні ремонти вагонів у метро Харкова

6 Грудня 2018г.
Харьковское метро

Правоохоронці підозрюють ТОВ "Ваго-Рев" у отриманні коштів за проведення фіктивних ремонтів рухомого складу КП "Харківський метрополітен".

Про це повідомив Харківський антикорупційний центр з посиланням на ухвалу Київського районного суду Харкова від 26 листопада, передає Резонанс.

Так, слідчі встановили, що у 2016 р. КП "Харківський метрополітен" уклало договір з "Ваго-Рев" на ремонт електрорухомого складу метрополітену вартістю 724 млн грн. За угодою, працівники "Ваго-Рев" в у 2015-2018 рр. здійснювали (в тому числі) такі види ремонту, як заміна рами візка вагону, заміна колісних пар вагону.

Однак, проаналізувавши податкові накладні "Ваго-Рев", правоохоронці встановили, що підприємство не здійснювало закупівлю рам візків вагонів та колісних пар, що ставить під сумнів проведені роботи для КП "Харківський метрополітен".

Слідчі вважають, що "Ваго-Рев" документально оформлювало проведення ремонтних робіт з запчастинами, які отримані від фіктивних підприємств та без належної технічної документації, що може свідчити про непроведення зазначених робіт.

"Ваго Рев" відносять до сфери впливу голови адміністрації Холодногірського району, депутата Харківської міськради Максима Мусєєва. Нещодавно суд обрав запобіжний захід одному з колишніх директорів "Ваго-Рев" Геннадію Долженку.