» Поліція розслідує парковочну схему у Днепрі

02 липень 2022, Субота, 08:38

Поліція розслідує парковочну схему у Днепрі

27 Січня 2020г.
Парковка

Поліція та прокуратура підозрюють службовців дніпровської мерії, КП "Міськавтопарк" та ТОВ "Паркт Сервіс Группе" у привласненні коштів на автопарковках Дніпра.

Про це повідомляє видання Наші гроші з посиланням на ухвалу Індустріального районного суду Дніпра, передає Резонанс.

За даними слідчих, службові особи мерії, комунального та приватного підприємств за попередньою змовою запровадили протиправну схему, згідно з якою "Паркт Сервіс Группе" збирає кошти за паркування авто та не перераховує їх до бюджету дніпровської мерії.

У подальшому гроші розподіляються між членами групи та привласнюються. У листопаді 2019 р. в суд надійшло клопотання прокурора про тимчасовий доступ до документів головного управління державної казначейської служби України в Дніпропетровській обл. про рух коштів по рахунку ТОВ "Паркт Сервіс Группе".

Суд клопотання задовольнив. Суд також надав доступ до інформації з банківських рахунків приватної фірми.

За даними, ЗМІ, "Паркт Сервіс Группе" почала працювати на міських парковках з березня 2017 р. ії засновник – кіпрська компанія "Кефлірот лімітед", яка зареєстрована за місцем масової реєстрації юросіб в Нікосії.

З самого початку "Паркт Сервіс Группе" було зареєстроване в Дніпрі на площі Героїв Майдану, 1. Там же знаходиться і профільне КП "Міськавтопарк". Крім того, фірма зареєструвалася за однією адресою з комунальниками ще до офіційної перемоги в парковочному тендері.

Керівником "Паркт Сервіс Группе" став Сергій Кириченко, приятель екс-керівника КП "Міськавтопарк" Сергія Писаренка. С.Кириченко разом з С.Писаренком балотувався в депутати Індустріальної райради від Блоку Петра Порошенка.

Вигравши свої перші зі 150 парковки, фірма "Паркт Сервіс Группе" незаконно, без відповідного рішення виконкому міськради, збільшила вартість послуг паркування з 5 до 7 грн. за год. В подальшому парковочний тариф підвищувався.