» Поліція розслідує розкрадання коштів на ремонті автодоріг Київщини

22 октябрь 2020, Четверг, 00:48

Поліція розслідує розкрадання коштів на ремонті автодоріг Київщини

10 октября 2019г.
Дороги Украины

Національна поліція України розслідує факт розтрати 6 млн грн. державних коштів посадовцями ТОВ "Декс Сіті", ТОВ "Строй-Корпорейт" та департаменту регіонального розвитку київської облдержадміністрації.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Наші гроші. Кошти було вкрадено під час ремонту доріг області, йдеться в ухвалах Шевченківського районного суду Києва від 24 вересня.

Слідчі встановили, що "Декс Сіті" у 2018 р. неодноразово ставало переможцем державних конкурсних торгів, замовником яких виступав департамент регіонального розвитку київської ОДА та уклало 17 договорів щодо капітального та поточного ремонту автодоріг Київської області на загальну суму 76,7 млн грн.

Також встановлено, що "Декс Сіті" при виконанні договорів відобразило у бухгалтерській та податковій звітності підприємства операції з придбання будівельних матеріалів та надання послуг по капітальному та поточному ремонту дорожнього покриття у підприємств, що мають ймовірні ознаки транзитності та ризиковості.

Крім того, департамент регіонального розвитку ОДА уклав 3 договори з ТОВ "Строй-Корпорейт" щодо капремонту автодоріг Київської обл. на суму 15,2 млн грн. Службові особи "Строй-Корпорейт" при виконанні угод сформували свій податковий кредит на 6 млн грн. за рахунок ТОВ "Декс Сіті".

Правоохоронці звернулися до суду з клопотаннями про надання їм доступів до документів "ТД "СІ Трейд", "Вест Лайн Груп", департаменту регіонального розвитку київської ОДА, "Мішем" та "Мас Енерджі", через які здійснювала операції "Декс Сіті". Суд клопотання задовольнив.