Поліція розслідує розкрадання на ремонті черкаських доріг — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

07 август 2020, Пятница, 03:29

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Поліція розслідує розкрадання на ремонті черкаських доріг

7 февраля 2020г.

Поліція та прокуратура вважають, що посадові особи ТОВ "Бахмачгазбудсервіс" порушили державні стандарти та завищили вартість виконаних робіт під час поточного дрібного ремонту 7 автодоріг в Черкаській обл., за який отримали 32,65 млн грн.

Про це йдеться в ухвалі Соснівського районного суду м.Черкаси від 28 січня, передає Резонанс із посиланням на видання Наші гроші.

Слідчі дійшли висновку, що у 2018 р. посадовці ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області" за попередньою змовою із посадовими особами "Бахмачгазбудсервіс" прийняли та оплатили роботи, що були виконані з порушенням вимог положення ДСТУ БВ.2.7.-119:2011,СОУ 42.1-37641918-085:2018 та інших, а також із завищенням ціни на матеріали.

Це призвело до погіршення якості наданих послуг "Бахмачгазбудсервіс" та завдало особливо тяжкі збитки держбюджету. Суд надав слідчим доступ до банківського рахунку "Бахмачгазбудсервіс" для перевірки господарських взаємовідносин з контрагентами.