» Поліція розслідує злочинну схему в аеропорту Бориспіль

18 сентябрь 2020, Пятница, 10:35

Поліція розслідує злочинну схему в аеропорту Бориспіль

15 января 2020г.
Аэропорт Борисполь

Поліція розслідує, як державне підприємство "Зал офіційних делегацій" Державного управління справами недоотримало кошти під час обслуговування пасажирів в аеропорту "Бориспіль".

Про це йдеться в ухвалі Святошинського районного суду Києва від 24 грудня, передає Резонанс із посиланням на видання Наші гроші.

Слідчі встановили, що директор ДП "Зал офіційних делегацій", яке знаходиться в аеропорту "Бориспіль", уклав з ТОВ "Аффлуент Клієнт Сервіс" договір про надання послуг з обслуговування пасажирів держпідприємства, що спричиняє недоотримання ДП значних прибутків.

Зокрема, "Аффлуент Клієнт Сервіс" перераховує держпідприємству оплату за обслуговування одного пасажира у розмірі 2025-2400 грн., проте реально встановлена вартість послуги складає 2700 грн.

На думку правоохоронців, злочинну схему організував директор держпідприємства у змові з представниками "Аффлуент Клієнт Сервіс". Ця схема діє протягом року і призводить до нанесення збитків держбюджету у особливо великих розмірах.

За інформацією правоохоронців, усі вказівки щодо взаємовідносин між ДП "Зал офіційних делегацій" та "Аффлуент Клієнт Сервіс" надходили особисто від директора держпідприємства. Він також надавав вказівки диспетчерам, які приймають замовлення на обслуговування пасажирів.

Оплата послуг з обслуговування пасажирів здійснювалася готівкою або платіжними картками у відділенні Місто-банку, що знаходиться в приміщенні ДП "Зал офіційних делегацій".

Суд надав слідчим доступ до банківського рахунку ДП "Зал офіційних делегацій»", яким користувалось підприємство, співпрацюючи з ТОВ "Аффлуент Клієнт Сервіс".

Кабінет міністрів у 2018 р. погодив ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" зменшення відрахування державі прибутку заради добудови термінального комплексу "Зал офіційних делегацій". На ці роботи було заплановано 445 млн грн.