» Поліція відкрила провадження через напад на журналістку Кутузову

28 березень 2023, Вівторок, 21:09

Поліція відкрила провадження через напад на журналістку Кутузову

12 Жовтня 2020г.
i75_ArticleImage_181466

Правоохоронці розпочали розслідування через перешкоджання режисерці та журналістці Таїсії Кутузовій, яка повідомила про напад поліцейських в селі Гатне Київської області. Про це сказала начальниця відділу комунікації поліції Київської області Віталія Грохольська.

Про це пише Резонанс 12 жовтня із посиланням на Детектор Медіа.

Провадження відкрили за статтею 171 (перешкоджання законній професійній журналістській діяльності) Кримінального кодексу України.

Крім того, у межах службового розслідування від виконання обов'язків відсторонили всіх поліцейських, які були зафільмовані на відео.

Нагадаємо, українська режисерка та журналістка Таїсія Кутузова повідомила, що 6 жовтня в селі Гатне Київської області на неї напали поліцейські – вони спробували забрати камеру та пошкодили мікрофон. Вона подала заяви про правопорушення до поліції та Державного бюро розслідувань. За наказом начальник ГУ Нацполіції в Київській області Андрія Нєботова призначили службове розслідування, у межах якого проведуть перевірку та встановлять роль кожного правоохоронця в цій ситуації.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram